Poznaj najlepsze aplikacje do treningów

Jefit

Jefit to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji, jakie znajdziesz. Zapewnia Ci serię ćwiczeń, dzięki którym utrzymasz formę, zrobisz postępy i wyciągniesz maksimum korzyści z każdego treningu. Można z niej korzystać zarówno z telefonu komórkowego, jak i z wersji internetowej lub desktopowej.

Przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. Pozwala śledzić, tworzyć i edytować rutyny treningowe, oglądać samouczki z ponad 1300 demami, różne programy dostosowane do każdego celu, miesięczne wyzwania i wiele więcej.

Total Fitness

Z Total Fitness otrzymujesz kompletny przewodnik treningowy zawierający ponad 100 różnych ćwiczeń ze szczegółowymi filmami objaśniającymi do każdego z nich. Oferuje różne rutyny z przewodnikiem, aby stworzyć plan treningowy na siłowni lub zrobić to w domu.

Otrzymaj wskazówki dotyczące odżywiania, śledź swoje postępy dzięki szczegółowym wykresom, użyj wbudowanego kalkulatora, aby dowiedzieć się, jaki jest Twój BMI (wskaźnik masy ciała) i wiele więcej… Nie zapominając, że aplikacja jest całkowicie darmowa.

Gym Trainer

Jeśli interesuje Cię świat kulturystyki, Gym Trainer to jedna z najlepszych darmowych aplikacji, jakie znajdziesz na siłownię. Oferuje Ci kompletny przewodnik po ćwiczeniach, plany posiłków, zdrowe przepisy i wiele innych opcji dla Twoich treningów.

Zapewnia również szczegółowy przewodnik z zaleceniami dotyczącymi suplementów, kalkulator kalorii, timer HIIT, odpoczynek między treningami i wiele więcej. Warto spróbować, bo jest to aplikacja pełna cennych informacji, które bardzo przydadzą się w codziennym reżimie treningowym.

Gym Fitness & Workout

Zaplanuj swoje tygodniowe treningi, stwórz spersonalizowane rutyny zgodnie ze swoimi celami, ukończ różne wyzwania jako dowód swoich postępów, otrzymaj diety i plany żywieniowe dla zdrowego odżywiania i wiele więcej w ramach tej samej aplikacji. Wskazówki dotyczące diety znajdziesz także w https://prodieta.pl. Chociaż jej darmowa wersja jest bardzo kompletna, oferuje wersję Pro, która daje dostęp do większej ilości treści, na wypadek, gdybyś chciał uzyskać jak najwięcej.

Virtuagym Fitness

Podobnie jak poprzednia aplikacja, Virtualgym Fitness daje możliwość posiadania osobistego trenera, który szczegółowo poprowadzi Cię przez Twoje treningi. Z ponad 4000 różnych ćwiczeń, możesz wykonać trening, którego potrzebujesz na siłowni lub w domu, aby spełnić swoje cele fitness.

Otrzymuj przypomnienia o treningu, śledź swoje postępy, uzyskaj dostęp do szczegółowych filmów 3D z każdego ćwiczenia, otrzymaj pisemne instrukcje do każdego treningu i wiele więcej. Dodatkowo, dzięki integracji z aplikacją Virtualgym Food, będziesz miał dodatkowo licznik kalorii, węglowodanów i tłuszczu. Jedna z najbardziej kompletnych i przyjemnych w użyciu alternatyw.