Światłowód od T-Mobile – dlaczego warto go mieć w swoim domu?

Światłowód ma ogromną przewagę nad innymi rodzajami internetu domowego. Chodzi tu głównie o prędkość, jaką jest w stanie osiągnąć oraz niezawodny charakter. Sprawdź, dlaczego warto korzystać ze światłowodu od T-Mobile.

Zalety światłowodu od T-Mobile

Dlaczego światłowód od T-Mobile to najlepszy wybór, jeśli chodzi o internet dla domu? Poniżej najważniejsze zalety tego rozwiązania.

  • Nadzwyczajna prędkość

Światłowód od T-Mobile daje możliwość korzystania z ultraszybkiego dostępu do internetu. W zależności od wybranej opcji, z sieci można korzystać z prędkością: 300, 600 lub nawet 900 Mb/s.

  • Brak spadków prędkości

Niezależnie od tego, ilu użytkowników będzie jednocześnie korzystało z internetu, odczuwalna prędkość będzie dla wszystkich taka sama. Wszystko dlatego, że w działaniu światłowodu T-Mobile nie odnotowuje się spadków prędkości nawet wtedy, gdy z sieci korzysta w tym samym czasie wiele osób.

  • Znikoma awaryjność

Sygnał światłowodowy przechodzi bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy, nie ma pomiędzy nimi dodatkowych urządzeń, jak np. wzmacniacz sygnału. Dzięki ograniczeniu drogi sygnału, udało się wyeliminować większość problemów technicznych związanych z korzystaniem z sieci.

  • Możliwość odtwarzania materiałów w najwyższej jakości

Ultraszybka prędkość światłowodu od T-Mobile umożliwia streaming multimediów w najwyższej jakości, czyli 4K, bez zacięć i spadków prędkości.

  • Komfortowe granie w gry

Masz już dosyć lagów i opóźnień podczas grania w gry online? Korzystając ze światłowodu od T-Mobile, możesz o nich zapomnieć raz na zawsze.

Światłowód od T-Mobile – różne opcje do wyboru

W ofercie internetu światłowodowego od T-Mobile, klienci mogą znaleźć różne opcje do wyboru: https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/internet-tmobile. Oferta jest skierowana zarówno do posiadaczy mieszkań w bloku, jak i domów. Do wyboru są trzy różne prędkości internetu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 900 Mb/s. Ceny poszczególnych pakietów będą inne dla posiadaczy domów i inne dla osób, które chcą założyć internet w mieszkaniu. Na wysokość abonamentu będzie miało wpływ również to, czy osoba zainteresowana internetem jest już klientem T-Mobile, czy nie.

Światłowód z prędkością do 300 Mb/s można mieć już od 40 zł miesięcznie, a opcję 900 Mb/s – od 70 zł miesięcznie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY